Temizlikçilerle sınırsız temasın kilidini açın: bu ay 10 €!

Şartlar ve koşullar

Bu koşullar, bu web sitesi, bu web sitesine bağlı şirket ve bundan sonra JuanPescador olarak anılacak olan bu şirkete ait diğer tüm web siteleri için geçerlidir.

JuanPescador, kullanıcıların hizmetleri sunmalarını ve bulmalarını kolaylaştırır. Kişiler ve şirketler bu site üzerinden hizmet sağlayıcı ve/veya müşteri olarak karşılıklı iletişim kurabilirler. JuanPescador, bu iletişimin içeriği, sunumun içeriği veya bundan doğabilecek herhangi bir yükümlülük ile hiçbir şekilde ilgilenmez. Karşılıklı sözleşmelere uyumun yanı sıra, kullanıcıların kendileri için geçerli olan yasa ve düzenlemelere uyumdan kendileri sorumludur.

JuanPescador, herhangi bir açıklama veya bildirimde bulunmadan ve herhangi bir sorumluluk kabul etmeksizin, kullanıcıların web sitesine ve sistemlerine erişimini reddedebilir, ayrıca yayınlanan içeriği kullanıcılardan bloke edebilir veya kaldırabilir.

Web sitelerinin işletilmesi ve bu web sitelerinin kullanıcılarının verilerinin korunması ile ilgili olarak, JuanPescador bu verilerin ve gizliliğin korunmasını mümkün olduğunca kendi takdirine bağlı olarak tasarlamak ve izlemek için çaba sarf etmekle yükümlüdür. Bu web sitelerinde hizmetlerin ödenmesi gibi ek hizmetlerin sunulduğu durumlarda, bunlar, bu hizmetleri sağlayan tarafın koşullarına göre gerçekleşecektir.

JuanPescador, sorunların ele alınması ve çözüm bulunmasında gerektiğinde şeffaf bir şekilde işbirliği yapmakla yükümlüdür. Bu web sitelerinde ödeme hizmetleri gibi ek hizmetlerin sunulduğu durumlarda, bunlar, bu hizmetleri sağlayan tarafın koşullarına göre gerçekleşecektir. JuanPescador, sorunları ele alma ve çözüm bulma konusunda şeffaf bir şekilde işbirliği yapmakla yükümlüdür.

Web sitesini kullanarak, bu hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.