Temizlikçilerle sınırsız temasın kilidini açın: bu ay 10 €!

Gizlilik ve güvenlik

Verileriniz güvende! Sistemlerimizi güvenle kullanabilmeniz için gizliliğinizi garanti altına almak üzere bu verileri nasıl izlediğimizi buradan okuyun.
Verileri neden depolarız?
Belirli bir talebe dayalı olarak başkalarını aramak ve onlarla iletişim kurmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Örneğin: Amsterdam'da ev işlerine yardım etmek istiyorsunuz. Kaydınızı tamamladıktan sonra, size doğru şekilde yardımcı olabilmemiz için bazı bilgileri kaydederiz. Sistemlerimiz talebinizi kaydeder ve bu talebe göre, saklanan verilere dayanarak aradığınızı karşılayan başkalarını arar. Sizinle tekrar iletişim kurabilmemiz ve sizin adınıza ödeme yapabilmemiz gerekir, bu nedenle iletişim bilgilerinize ihtiyacımız var. Tuttuğumuz tüm veriler, istediğiniz hizmeti uygun şekilde sağlamak için gereklidir. Veriler yalnızca sizin istekleriniz için kullanılır ve başka hiçbir amaç için kullanılmaz.
Hangi veriler herkese açıktır?
Bir reklam oluşturduğunuz anda, diğer ziyaretçiler onu hedefli bir aramanın ardından bulabilir. Adresinizi ve iletişim bilgilerinizi asla göstermeyiz.
Hangi verileri saklıyoruz?
Adınız ve adres bilgileriniz. E-posta, sosyal medya ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri. Ve sistemimiz aracılığıyla ve sistemimizle olan tüm iletişim.
Hesabımı askıya alırsam verilerime ne olur?
Verileriniz, hesabı tekrar aktif hale getirmek istediğiniz zaman için kaydedilecektir. İlanınız sitemizden kaldırılacaktır. Diğerlerinin görmeye devam edeceği tek şey, onlarla yaptığınız konuşmalardır.
Hesabımı kapattığımda sistemde neler benim olmaya devam ediyor?
Bir hesap kapatıldığında, önceki tüm iletişimler diğer kişiler için kullanılabilir durumda kalır. Diğer tüm verilerin üzerine yazılır ve daha sonra okunamaz veya kurtarılamaz.
Verilerime başka kim erişebilir?
Hizmet sağlayıcılar için, web sitesi ziyaretçilerinin görüntüleyebileceği bir web sayfası oluşturuyoruz. Sayfayı oluştururken hangi verilerin gösterileceğini ve içeriğinin ne olduğunu siz belirlersiniz. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan veya kapattıktan sonra, artık bu bilgileri göstermeyeceğiz. Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarının bu sayfaların kopyalarına sahip olması mümkündür. Oradaki verileri nasıl sileceğinizi öğrenmek için bu arama motorlarının web sitelerini ziyaret edin. Ek olarak, sistemlerimizin tüm kullanıcıları, sunduğunuz herkese açık verileri kopyalayabilir. E-posta ve kısa mesaj göndermek için kullandığımız şirketler, e-posta adresini ve telefon numarasını ve size gönderilen mesajın içeriğini alır.
Güvende misin?
Mümkün olduğunca güvenli olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bunu, kimin hangi verileri ne zaman görebileceğini dikkatlice düşünerek yapıyoruz. Yazılım ve verilerle çalışmak için kanıtlanmış yöntemleri kullanma. Güncel olmak ve güvenlik güncellemelerini kaçırmamak. Yalnızca şifrelenmiş bilgilerle çalışarak ve web sitelerimizin güvenlik açısından günlük olarak otomatik olarak kontrol edilmesini sağlayarak.
Verilerimi nasıl silebilirim?
Verilerinizi silmek için lütfen Profil sayfasındaki "Hesabı kapat" butonunu kullanınız. Tüm verileriniz daha sonra kaldırılacak ve hesap kapatılacaktır. Alternatif olarak, İletişim Formu kullanarak veya e-posta yoluyla [email protected]verilerinizin kaldırılması talebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sorular veya yorumlar?
Bize Ulaşın Sistemin işleyişi ve verilerinizin kullanımı ile ilgili sorular veya yorumlar.